ویدیو سه بعدی ترن هوایی ترسناک برای هدست های واقعیت مجازی

ویدیو سه بعدی ترن هوایی ترسناک

امروز با یک ویدیو فوق العاده هیجانی در دسته ویدیو واقعیت مجازی در خدمت شما هستیم.

ویدیو سه بعدی و فوق العاده مهیج ترن هوایی وحشتناک یکی از ویدیو های فوق العاده است که امروز وی آر دی برای شما آماده کرده است.

تا حالا ترن هوایی سوار شدید، نشدید؟ مشکل نداره. هیجان فوق العاده، هدیه کوچکی است که این ویدیو به شما تقدیم می کند، و در کنار هیجان مقداری وحشت هم چاشنی این هیجان قرار گرفته که با این ویدیو 6 دقیقه ای می توانید حس باور نکردنی را تجربه کنید.
یشنهاد می کنم که این ویدیو شگفت انگیز را از دست ندهید. چون شما باید لذت ببرید و در زندگی تجربه های فوق العاده ای را کسب کنیدو

پیش نمایش کوتاه ویدیو ترن هوایی وحشتناک برای هدست های واقعیت مجازی

برای تماشا این ویدیو به صورت سه بعدی نیاز به هدست های واقعیت مجازی است. ولی شما می توانید با تماشا این ویدیو به صورت دو بعدی هم هیجان شگفت انگیزی را تجربه کنید. هدست های واقعیت مجازی باعث می شود که در محیط این ویدیو قرار بگیرید و تمام حس و حالی که در ویدیو نهفته است را با تمام وجود درک کنید.

هدست ها انواع محتلفی دارند. شما می توانید از قسمت هدست های واقعیت مجازی ، به این پدیده تکنولوژی و انواع مختلف آن دسترسی داشته باشید.

مشخصات ویدیو:

  • حجم ویدیو : 85 مگابایت
  • کیفیت : HD
  • زمان ویدیو : 6:29 دقیقه

 

توضیحات :

  • برای تماشا این ویدیو به صورت سه بعدی به هدست های واقعیت مجازی نیاز است.
  • البته شما می توانید این ویدیو را به صورت دو بعدی تماشا کنید.
  • شما باید این ویدیو را در گوشی خود منتقل کنید و موبایل خود را درون محفظه هدست های واقعیت مجازی قرار دهید و از این ویدیو لذت ببرید.

 

عضویت ویژه

برای دانلود این ویدیو و دسترسی به تمام بخش های سایت وی آر دی باید حساب خود را به ویژه ارتقا دهید. پس برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

در این زیر می تونیم قدرت واقعیت مجازی را درک کنیم و جهانی جدید را تجربه کنیم!!!بازی رئال و بارسلونا

cover

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *