بازی خانه متروکه : ترسناک ترین بازی واقعیت مجازی در سال 2017

بازی خانه متروکه : چرا این خانه متروکه و بدون سکنه است؟ چرا هیچ کسی در این خانه زندگی نمی کند و نمی تواند دوام بیاورد؟ راز این خانه چیست؟ شما مسئول این هستید که راز این خانه را کشف کنید پس با وی آر دی همراه باشید و می توانید از قسمت بازی واقعیت مجازی سایت وی آر دی به مجموعه ای از بهترین بازی های واقعیت مجازی دسترسی داشته باشید.

 

بازی خانه متروکه (4)

بازی خانه متروکه چیست ؟؟؟؟

امروز شما را به یکی از بهترین بازی های ترسناک واقعیت مجازی دعوت می کنم. این یک بازی بسیار ترسناک است. در بازی خانه متروکه شما صداهای ترسناکی را می شنوید. شما باید از این خانه فرار کنید.

سعی کنید که این بازی را در شب استفاده نکنید. این بازی را برای کودکان توصیه نمی کنیم چون ذهن این کودکان عزیز را مشغول و مسموم می کند و مدت زمان زیادی طول می کشد تا ذهن کودک عزیز به حالت قبل برگردد.

این بازی مانند یک فیلم نیست و شما باید در این خانه متروکه و بدون سکنه تحقیقات خود را کامل کنید. شما باید راز این خانه را پیدا کنید. باید بررسی کنید که چرا کسانی که در این خانه زندگی می کردند، کشته شدند.

شما باید در این خانه اشیا و نشانه هایی پیدا کنید. و راز این خانه را کشف کنید. این بازی مخصوص هدست های واقعیت مجازی است.

شما باید فراموش نکنید که یک افسر آموزش دیده ای هستید که برای حل راز این خانه و راز کشته شدن کسانی که در این خانه زندگی می کردند، انتخاب شده اید. این بازی یک بازی وحشتناک است و وحشت در این بازی دلیل محبوبیت این بازی است.

 

گالری تصاویر بازی خانه متروکه :

 

لینک های دانلود بازی خانه متروکه :

 

 

امتیاز شما به این بازی
  • گرافیک بازی
  • تجربه کاربران از این بازی
5
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

در این زیر می تونیم قدرت واقعیت مجازی را درک کنیم و جهانی جدید را تجربه کنیم!!!بازی رئال و بارسلونا

cover

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *