تور نیویورک : به صورت 3D و واقعیت مجازی به نیویورک سفر کنید!!!

تور نیویورک : باید از شما بپرسم که دوست دارید با تور مجازی نیویورک به این شهر سفر کنید؟؟ پس با وی آر دی همراه باشید. تا شما را به تور واقعیت مجازی نیویورک دعوت کنیم. همچنین دوست من قبل از سفر مجازی به نیویورک شما می توانید از بخش تور مجازی دور دنیا سایت وی آر دی به تمام جهان به صورت واقعیت مجازی سفر کنید.

تور نیویورک !!! این تور چه ویژگی هایی داره؟؟؟

شما با تور نیویورک می توانید در خیابان های شهر حرکت کنید و ساختمان ها و برج های این شهر را که با چراغ ها و نور های فوق العاده خودنمایی می کنند،به صورت سه بعدی تماشا کنید.

افراد مختلفی در این شهر در حال قدم زدن و رفت و آمد هستند شما می توانید به صورت سه بعدی این افراد را تماشا کنید.

حالت 360 درجه ویدیو تور واقعیت مجازی نیویورک این حس را به شما می دهد که با تمام وجود این شهر را درک کنید.

با حرکت سر به سمت بالا آسمان و برج ها را تماشا کنید. با حرکت سر به سمت اطراف مراکز خرید و افرادی که در حال قدم زدن هستند را تماشا کنید.

حالت Full Hd بودن این ویدیو حس تجربه واقعی سفر به نیویورک را به شما القا می کند.

تور نیویورک - تور واقعیت مجازی نیویورک - تور مجازی نیویورک (2)

برای تماشا این ویدیو باید هدست واقعیت مجازی داشته باشم.

تماشا این ویدیو و استفاده از تور مجازی نیویورک با هدست واقعیت مجازی به ذهن شما این حس را القا می کند که واقعا به این شهر سفر کرده اید و ذهن شما همین حس را به چشمان شما و تمام اجزای بدن شما منتقل می کند. و همین امر باعث می شود که خود را در این شهر تصور کنید.

ولی اگر این ویدیو را بدون هدست واقعیت مجازی تماشا کنید، خالی از لطف نیست و ذهن شما می داند که در حال تماشا یک ویدیو در موبایل یا کامپیوتر می باشد و حس واقعی بودن در محیط نیویورک را به شما منتقل نمی کند.

ولی بدون هدست واقعیت مجازی، باز هم آن هیجان خاص از سفر به این شهر را می توانید تجربه کنید. با لمس صفحه گوشی به اطراف زاویه دید شما در تور مجازی نیویورک تغییر می کند و یا با حرکت موس به اطراف می توانید زاویه دید خود را تغییر دهید.

تور نیویورک - تور واقعیت مجازی نیویورک - تور مجازی نیویورک (1)

چگونه می توانم هدست واقعیت مجازی تهیه کنم؟

قبل از تهیه هدست واقعیت مجازی شما فکر کنید و تجزیه تحلیل کنید که یک هدست واقعیت مجازی چه سودی و چه زیانی برای شما دارد. سود و زیان هدست واقعیت مجازی را در ترازوی فکر خود قرار دهید و اگر کفه سود هدست سنگین تر بود یعنی خرید هدست واقعیت مجازی برای شما سود بیشتری دارد.

در مرحله بعد باید تجزیه و تحلیل کنید که : من چه قدر سرمایه دارم و چه قدر می توانم برای یک هدست هزینه کنم؟ هدست واقعیت مجازی یکی از نیاز های مهم منه و باید هزینه بیشتری را اختصاص بدم یا نیاز های کم اهمیت منه و می توانم یک هدست ارزان قیمت تهیه کنم.

بعد از این کار و تجزیه و تحلیل ها می توانید از سایت وی  آر دی هدست مورد نظر را خریداری کنید.

نکته حائز اهمیت سایت وی آر دی این است که با وب سایت قدرتمند دیجی کالا همکاری صورت گرفته و تمام محصولات و هدست های واقعیت مجازی وی آر دی از دیجی کالا تامین می شود. و این هیچ شکی برای شما ایجاد نمی کند.

تمام کار های پشتیبانی و تحویل محصول به عهده دیجی کالا می باشد. پس با خیال راحت می توانید از بخش زیر به تمام محصولات و هدست های واقعیت مجازی سایت وی آر دی دسترسی داشته باشید.

پیش نمایش ویدیو تور مجازی نیویورک

عضویت ویژه

برای دانلود این ویدیو و دسترسی به تمام بخش های سایت وی آر دی باید حساب خود را به ویژه ارتقا دهید. پس برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

امتیاز شما به این ویدیو
  • تجربه کاربری ویدیو
  • کیفیت این ویدیو
  • حالت سه بعدی ویدیو
5
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

در این زیر می تونیم قدرت واقعیت مجازی را درک کنیم و جهانی جدید را تجربه کنیم!!!بازی رئال و بارسلونا

cover

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *