تور پاریس واقعیت مجازی – تور پاریس و برج ایفل در دنیای ذهنی شما

تور پاریس واقعیت مجازی : سلام ، امروز با یک سورپرایز عالی در خدمت شما هستیم . شاید باور کردنی نباشه ولی امروز می خوام شما را به تور مجازی و سه بعدی پاریس و برج ایفل دعوت کنم. امروز می خواهیم به صورت سه بعدی و واقعیت مجازی در پاریس سیر کنیم. پس با وی آر دی همراه باشید.

تور پاریس واقعیت مجازی

تور پاریس واقعیت مجازی چه ویژگی داره که من و جذب می کنه؟

تور پاریس واقعیت مجازی یک ویدیو فوق العاده است که شما را در پاریس و اطراف برج ایفل قرار می دهد. حالت سه بعدی و 360 درجه بودن تور پاریس واقعیت مجازی باعث شده که خود را در محیط و اطراف برج ایفل به صورت واقعی تصور کنید و ذهن شما به این شکل به شما القا می کنه که انگار در دنیای واقعی در این محیط قرار گرفتید.

شما با چرخش سر می توانید برج ایفل و اطراف این برج را تماشا کنید. افرادی که در حال قدم زدن. خیابان ها و … را تماشا کنید. فقط با چرخش سر، خود را به صورت سه بعدی در محیط پاریس تصور کنید.

 

برای ویدیو تور پاریس واقعیت مجازی باید هدست واقعیت مجازی داشته باشم?

دوست گلم من در همه ویدیو های سایت وی آر دی اشاره کردم که شما با هدست واقعیت مجازی تجربه فوق العاده ای را کسب میکنید. ذهن شما به تمام اجزای بدن شما القا می کنه که شما در آن محیط قرار گرفتید. ویدیو سه بعدی و 360 درجه در ذهن شما تصویر سازی قدرتمندی انجام میده به شکلی که واقعا حس بودن در آن محیط را تجربه می کنید.

ولی بدون هدست واقعیت مجازی هم شما می توانید از این ویدیو ها استفاده کنید ولی هم شما و هم مغز شما درک می کنند که در حال مشاهده یک ویدیو در گوشی یا کامپیوتر هستند و آن حس بودن در محیط و حس لذت بخش واقعی بدون را تجربه نمی کنید. ولی باز هم بدون هدست واقعیت مجازی شما می توانید با حرکت دست روی صفحه گوشی یا با حرکت موس روی ویدیو، زاویو دید خود را در پاریس و سایر تور های مجازی و 360 درجه تغییر دهید.

 

پیش نمایش ویدیو تور پاریس واقعیت مجازی :

 

عضویت ویژه

برای دانلود این ویدیو و دسترسی به تمام بخش های سایت وی آر دی باید حساب خود را به ویژه ارتقا دهید. پس برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

 

همچنین شما می توانید از بخش تور مجازی و ویدیو واقعیت مجازی سایت وی آر دی به تمام ویدیو های سه بعدی واقعیت مجازی دسترسی داشته باشید.

 

امتیاز شما به این ویدیو
  • کیفیت ویدیو
  • حس تجربه واقعی
  • محتوای ویدیو و این تور مجازی
5
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

در این زیر می تونیم قدرت واقعیت مجازی را درک کنیم و جهانی جدید را تجربه کنیم!!!بازی رئال و بارسلونا

cover

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *