فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده برای واقعیت مجازی (360 درجه)

فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده : این ویدیو یک ویدیو فوق العاده عالی و وحشتناک می باشد. شما در یک خانه نفرین شده قرار دارید و در هنگام قدم زدن در این خانه در های خانه بدون دخالت باز می شوند، شما تعجب می کنید که چرا این درها باز می شوند و هر دری که باز می شود را وارد می شوید ولی نمی دانید که چه چیز پشت در ها منتظر شماست. 

وقتی می خواهید وارد دری شوید، هیجان باورنکردنی شما را فرا می گیرد و تپش قلب شما شدید می شود. ولی چاره ای ندارید و باید وارد این اتاق شوید. چه چیزی پیش روی شماست؟؟؟

 

فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده

توصیه وی آر دی قبل از دانلود  فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده

توصیه جدی : دوست عزیزم، اگر حس می کنید که بعد از تماشا فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده فکر شما درگیر می شود، همین الان از این صفحه خارج می شوید، و اگر سن شما زیر 15 سال است می توانید از سایر ویدیو های سایت لذت ببرید. و از این قسمت عبور کنید. شما می توانید از بخش ویدیو واقعیت مجازی به سایر ویدیو های وی آر دی دسترسی داشته باشید.

 

فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده 2

ویدیو های SBS چیست؟

ویدیو های sbs به ویدیو هایی گفته می شود که به صورت دو تکه در کنار هم قرار می گیرند. شاید شما تعجب کنید، ولی این ویدیو های که به صورت دو تکه کنار هم قرار گرفته اند، چیزی نیستند جز فیلم های سه بعدی با تکنیک SBS 3D. این ویدیو ها برای هدست های واقعیت مجازی مناسب است.

 

چرا این ویدیو ها مناسب هدست های واقعیت مجازی است؟

اگر دقت کنید  این هدست ها از دو لنز ساخته شده اند به همین دلیل ویدیو ها هم باید به صورت دو تکه کنار هم قرار گرفته باشند. تکنولوژی هدست های واقعیت مجازی به گونه ای است که این ویدیو ها را به یک تکه و به صورت سه بعدی تبدیل می کند.

 

پیشنمایش فیلم کوتاه ترسناک خانه نفرین شده :

 

مشخصات این ویدیو :

  • حجم ویدیو : 91 مگابایت
  • کیفیت : HD
  • نوع ویدیو : 360 درجه
  • زمان ویدیو :  9:10 دقیقه

 

عضویت ویژه

برای دانلود این ویدیو و دسترسی به تمام بخش های سایت وی آر دی باید حساب خود را به ویژه ارتقا دهید. پس برای این کار روی لینک زیر کلیک کنید.

 

 

امتیاز شما به این ویدیو
  • هیجان این ویدیو
  • کیفیت این ویدیو
  • تجربه کاربران
5
فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

در این زیر می تونیم قدرت واقعیت مجازی را درک کنیم و جهانی جدید را تجربه کنیم!!!بازی رئال و بارسلونا

cover

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *